Menu

3.5.2015 Olympijské hry pre deti z Detského domova Nižná Kamenica, Košice

3.5.2015 Olympijské hry pre deti z Detského domova Nižná Kamenica, Košice V nedeľu 3. mája 2015 členovia Novej Akropolis Slovensko v Košiciach pripravili „Olympijské hry“ pre 16 detí z detského domova Nižná Kamenica. 
3.5.2015 Olympijské hry pre deti z Detského domova Nižná Kamenica, Košice Športovo-hravé popoludnie sa uskutočnilo na dvore rodinného domu detského domova vo Vyšnej Kamenici, kde vďaka finančnej podpore ČSOB nadácie zabezpečila Nová Akropolis okrem hier aj výstavbu detských preliezok, z ktorých sa deti veľmi tešia.
3.5.2015 Olympijské hry pre deti z Detského domova Nižná Kamenica, Košice Za prítomnosti dvoch gréckych bohov z Olympu, po zapálení olympijského ohňa a zložení sľubu za súťažiacich a rozhodcov sa deti pod vedením siedmich dobrovoľníkov z Novej Akropolis pustili s vervou a radosťou do rôznych športových disciplín, úloh a hier. 
3.5.2015 Olympijské hry pre deti z Detského domova Nižná Kamenica, Košice
Všetky deti boli za vynaložené úsilie odmenené medailou, balíčkom dobrôt a množstvom darčekov, hier a športových pomôcok, ktoré boli pre ne zakúpené vďaka podpore ČSOB nadácie a spoločnosti Eurobus.
Odmenou pre organizátorov boli šťastné tváre detí, ich radosť z hier, preliezok a bohatej nádielky darčekov. Nová Akropolis ďakuje všetkým, ktorí sa na projekte podieľali za podporu a príležitosť stráviť ďalšie čarovné poobedie s deťmi z detského domova.
3.5.2015 Olympijské hry pre deti z Detského domova Nižná Kamenica, Košice   3.5.2015 Olympijské hry pre deti z Detského domova Nižná Kamenica, Košice   3.5.2015 Olympijské hry pre deti z Detského domova Nižná Kamenica, Košice   3.5.2015 Olympijské hry pre deti z Detského domova Nižná Kamenica, Košice
Celú fotogalériu akcie nájdete tu >>>
Hore