Menu

Kreatívny kurz: PATCHWORKOVÉ VEĽKONOČNÉ VAJÍČKA

PATCHWORK BEZ IHLY
Štvrtok 12. marca 2020 o 16:30 - 19:00 hod., Banská Bystrica


Všetkých, ktorí majú radi textil a výrobky z neho, srdečne pozývame na kurz patchworku bez ihly. Naučte sa s nami vyrábať veľkonočné vajíčka technikou vpichovaného patchworku.

Dĺžka trvania kurzu: 2,5 hodiny.

Vaše prihlášky posielajte na e-mailovú adresu bb@akropolis.sk do stredy 11.3.2020 (vrátane).
Počet účastníkov je obmedzený na 6 osôb.

Cena kurzu: 15 €.
V cene je zahrnutý všetok materiál a pomôcky.
Kurz je potrebné uhradiť vopred na účet IBAN: SK59 8330 0000 0028 0172 3654, variabilný symbol 1203202001. Do správy pre prijímateľa uveďte Vaše meno.

Miesto konania: Nová Akropolis, Dolná 47, 2. poschodie, Banská Bystrica

Kreatívny kurz „Patchwork bez ihly“
Všetci, ktorí máte radi textil a výrobky z neho a nie ste presvedčení o svojej schopnosti pracovať s ihlou, ste teraz na tom najsprávnejšom mieste.

Srdečne Vás pozývame na kurz, na ktorom sa naučíte vyrábať symboly Veľkej noci metódou „Patchwork bez ihly“. Ozdobte si svoj domov jedným z najpríjemnejších materiálov – látkou. Na výber budete mať niekoľko farieb a vzorov. Vytvorte si sami ozdobu, ktorá bude dokonale ladiť s Vašim priestorom a zakaždým Vás pohladí na duši. V neposlednom rade Vám odpadne starosť či sa Vám veľkonočná ozdoba nerozbije a bez obáv ju môžu obdivovať aj malé deti. A nielen to, tieto krásne a trvalé ozdoby Vás budú sprevádzať počas jarných sviatkov dlhé roky.

A pripomeňme si ešte krátko symboliku:

Veľkonočné vajíčko - je to symbol, ktorým si zdobíme svoje okolie na Veľkú noc. Je symbolom všetkého začínajúceho. Vajíčko je v mnohých starých kultúrach symbolom určitého potenciálu, niečoho, čo čaká na svoje „znovuzrodenie“. Najčastejšími farbami, ktoré sa s nimi spájajú sú: žltá – farba Slnka a svetla, zelená – farba prírody a harmónie a červená – farba energie a života.

Hore