Menu

WORKSHOP: TVORIVÉ MYSLENIE

Štvrtok 5. októbra 2023 v čase od 18:00 do 20:00, Košice
WORKSHOP: TVORIVÉ MYSLENIE


Pozývame vás na inšpiratívny a interaktívny workshop venovaný jednému z dôležitých ľudských potenciálov, akým je kreativita, tvorivé myslenie a tvorivý prístup k životu. Podujatie bude sprevádzané praktickými cvičeniami pre rozvoj tvorivosti.

Aké témy nás v tento večer čakajú?

  • Základné zložky tvorivého myslenia
  • Prekážky a spúšťače našej kreativity
  • Úlohy a cvičenia na rozvoj osobnosti

Tvorivý prístup k životu a tvorivé myslenie sú základnými pomôckami na to, aby sme sa vedeli vynájsť v rozmanitých situáciách, ktoré nám život prináša. Nejde len o to vedieť pohotovo reagovať, ale reagovať čo najsprávnejšie, v súlade s našim vedomím a svedomím. Jednoducho, aby boli naše reakcie prínosom pre naše okolie aj pre nás.
Vysvetlíme si jednotlivé zložky tvorivého myslenia, prostredníctvom úloh a cvičení si ich vyskúšame a lepšie pochopíme, ako naša kreativita funguje. Zoznámime sa s prekážkami a blokmi, ktoré bránia tvorivému mysleniu, a budeme hľadať nástroje, ktoré ho podporujú a podnecujú.
Tvorivosť sa dá rozvíjať rôznymi cestami – manuálne, tvorivým myslením, trénovaním duchaprítomnosti, vynaliezavosti a pozornosti. Nech už si zvolíme akúkoľvek cestu, tvorivosť nám prináša radosť do života a pocit sebauskutočnenia a naplnenosti.


Vstupné: 6 €, študenti a dôchodcovia 4 € 


Trvanie podujatia
: 2 hodiny s 1 prestávkou
Počet účastníkov je obmedzený na 15 osôb.

Prihláška na workshop TVORIVÉ MYSLENIE

Prihlásiť sa na workshop je možné do stredy 4.10.2023 vrátane prostredníctvom platformy Inviton (nižšie) alebo mailom na kosice@akropolis.sk.
Ak máte záujem prihlásiť sa na prednášku, vyplňte prosím objednávku a odošlite ju zeleným tlačidlom:

 


Miesto konania: Nová Akropolis, Mlynská 2, Košice.


Informácie na:
Nová Akropolis, Mlynská 2, Košice
Mobil: 0911 021 980 
email: kosice@akropolis.sk

Hore