Menu

27.4.2013 Ekologická akcia „Za čisté Košice“

Ekologická akcia „Za čisté Košice“ Dňa 27. apríla 2013, pri príležitosti Svetového dňa Zeme, členovia Novej Akropolis Slovensko a dobrovoľníci z verejnosti spoločne celý deň čistili mestský Lesopark na Furči v Košiciach. Akcie sa zúčastnilo 121 dobrovoľníkov a nazbieraný odpad naplnil dva veľkokapacitné kontajnery.

Ekologická akcia „Za čisté Košice“ Spoluorganizátormi akcie bola Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov, Mestský magistrát a Mestské Lesy. Je to už druhý ročník tejto ekologickej akcie, ku ktorej sa dobrovoľníci a návštevníci lesoparku s radosťou pripojili a pridali tak ruku k dielu, aby sa naše životné prostredie a príroda stali čistejšími a krajšími.
Ďakujeme všetkým zúčastneným dobrovoľníkom za úctyhodný výkon a pozitívny prístup k idei starostlivosti o prírodu a tiež menovaným mestským inštitúciám za podporu a spoluprácu. Naše poďakovanie patrí aj spoločnosti Červa Slovensko s.r.o. za poskytnuté rukavice.
Ekologická akcia „Za čisté Košice“ Ekologická akcia „Za čisté Košice“ Ekologická akcia „Za čisté Košice“ Ekologická akcia „Za čisté Košice“ Ekologická akcia „Za čisté Košice“ Ekologická akcia „Za čisté Košice“

Hore