Menu

27.5.2017 Olympijské hry pre Detský domov Harmónia, Bratislava

27.5.2017 Olympijské hry pre Detský domov Harmónia, Bratislava V sobotu 27.5.2017 pripravili členovia Novej Akropolis Slovensko športovo – vzdelávacie podujatie pre deti z Detského domova Harmónia.
Podujatie sa nieslo v duchu gréckych Olympijských hier, v rámci ktorých sa deti snažili zdolať úlohy, ktoré musel prekonávať aj bájny grécky hrdina Herakles. Všetkým to išlo výborne, každý sa snažil dostať zo seba to najlepšie v rámci veľmi milej tímovej spolupráce v družstvách. Deti napokon dostali odmeny – medaile a množstvo športových a písacích potrieb, ktoré boli zakúpené vďaka finančnej podpore ČSOB nadácie. Okrem toho všetky deti dostali darčeky, ktoré počas roka pripravovali dobrovoľníci na verejných tvorivých dielňach v Novej Akropolis. Ďakujeme z celého srdca všetkým, ktorí sa podieľali na projekte, príprave podujatia a v neposlednom rade príprave darčekov pre deti. Tešíme sa ďalšie krásne chvíle s deťmi v Detskom domove – Harmónia. 

27.5.2017 Olympijské hry pre Detský domov Harmónia, Bratislava 27.5.2017 Olympijské hry pre Detský domov Harmónia, Bratislava 27.5.2017 Olympijské hry pre Detský domov Harmónia, Bratislava 27.5.2017 Olympijské hry pre Detský domov Harmónia, Bratislava

Celú galériu fotografií z podujatia nájdete tu >>
Hore